Veiligheidssystemen · Audi · e-tron GT

Audi e-tron GT: achteruitrijcamera geeft geen beeld

Verschijnt bij het inschakelen van de achteruit geen beeld op het originele display, controleer dan eerst of de camera ook via de parkeerhulpbediening kan worden opgeroepen. Laat de camerafout uitlezen en controleer voeding, massa, stekkers, videoleiding en codering voordat de camera als defect wordt aangemerkt.

Mogelijke oorzaken

  • Defecte camera
  • Onderbroken of beschadigde voeding, massa, stekker of videoleiding
  • Camera niet of onjuist gecodeerd na eerdere werkzaamheden
  • Storing in een ander betrokken systeem of de displayverbinding

Mogelijke oplossingen

  • Vergelijk de klacht bij achteruit inschakelen en handmatig oproepen
  • Lees de betrokken parkeerhulp- en cameramodules uit en controleer de foutcontext
  • Inspecteer stekkers en bedrading op loszitten, beschadiging of vocht
  • Controleer de cameraconfiguratie en codering
  • Vervang de camera alleen als diagnose het defect bevestigt en controleer daarna beeld en hulplijnen
Onderdelen bekijken

Mogelijk passende onderdelen bij deze klacht

Herken je deze klacht? Bekijk hieronder onderdelen die bij de mogelijke oplossing kunnen horen en controleer altijd eerst of ze passen op jouw auto.

Laat de auto uitlezen en gericht repareren

Een klacht of foutcode is een aanwijzing. Met uitlezen, diagnose en controle voorkomt u onnodige onderdelen en lost u de oorzaak gerichter op.

Vind een garage in de buurt

Winkelwagen

close